1. díl předfilmu BURÁCENÍ

Přátelé i nepřátelé českého filmu - vítejte na oficiálním webu filmu BURÁCENÍ a dovolte mi říct jednu důležitou větu - NEDĚLÁM FILM JEN PRO SEBE, ALE TAKÉ A HLAVNĚ PRO VÁS, PRO LIDI, KTEŘÍ MILUJÍ FILM STEJNĚ JAKO JÁ!

Proto jsem se i přes všechna varování, jako režisér a producent tohoto filmu, rozhodl pro zcela unikátní krok. Chci vám dát něco NAVÍC A ZDARMA! O několik měsíců dříve, než bude film ve své plné verzi představen na DVD, vám nyní přináším celou kapitolu VĚZENÍ, kterou v kině už neuvidíte, a rozdělil jsem ji do tří dílů, jakýchsi krátkých předfilmů. Chci vám tím dát možnost před vstupem do kina nahlédnout pod kůži hlavního hrdiny filmu, Adama Vernera, a vnímat, co prožíval v důsledku svého kontroverzního rozhodnutí a následného činu, za nímž si stál a jehož následky se nesou celým příběhem. Slibuji vám, že tento třídílný průvodce vám pak v kině přijde vhod. Od 15.10. budete moci začít postupně sledovat tyto krátké předfilmy snímku, který bude mít svou premiéru 1.1.2015. Vždy na tomto místě, vždy 15. v měsíci!
Kapitola Vězení má vlastní příběh a vlastní život a předchází samotnému filmu v délce 91 minut, se kterým je dějově pevně spjatá! Děj těchto tří dílů začíná v okamžiku, kdy je umělecký sochař, emigrant a zastánce maximální svobody projevu a myšlení, Adam Verner, odsouzen na 12 let nepodmíněně za kontroverzní vraždu otce své snoubenky, přestože se jednalo o sebeobranu!
Nenechte se pár minut nikým a ničím vyrušovat.

Adolf Zika

Pokračovat na web Burácení close